A hajrában szerzett két góllal a román válogatott nyerte a Koszovó elleni labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőt.

A kedd esti bukaresti meccset bő negyedóra elteltével azért állította meg a játékvezető, mert a hazai ultrák rigmusokkal és transzparenseken is az "üzenték", hogy "Koszovó Szerbia".

A vendégek levonultak a pályáról, a hazaiak kapitánya, Nicolae Stanciu pedig az egyik kapu mögött egyezkedett a szurkolókkal. A játék 45 perc elteltével folytatódott. A 83. percben maga Stanciu talált a koszovóiak kapujába (a román játékos a 61. percben kihagyott egy 11-est), a végeredményt pedig Mihaila állított a be a hosszabbításban.

A románok az eset miatt fegyelmi eljárásra és büntetésre számíthatnak.

Eredmények, 6. forduló:
I csoport:
Románia-Koszovó 2-0 (0-0)
korábban közölt eredmények:
Izrael-Fehéroroszország 1-0 (0-0)
Svájc-Andorra 3-0 (0-0)
Az állás: 1. Svájc 14 pont, 2. Románia 12, 3. Izrael 11, 4. Koszovó 4 (5-8), 5. Fehéroroszország 4 (4-11), 6. Andorra 2
A csoportok első két helyezettje jut ki a jövő évi, németországi Európa-bajnokságra.