A Juventus hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Bolognával, míg a címvédő Napoli kétgólos győzelmet aratott a vendég Sassuolo felett az olasz labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnapi játéknapján.

A vendégek az első félidő derekán kerültek előnybe, a torinói Zebráknak a 80. percben sikerült egyenlíteniük a szerb Dusan Vlahovic góljával.

Dusan Vlahovic a második bajnokiján a második gólját lőtte Forrás: AFP/Marco Bertorello

Fordított utat járt be a Konferencia-ligában idén döntős Fiorentina, amely saját közönsége előtt 2-0-ra vezetett a szünetben a Lecce ellen, a lefújáskor azonban 2-2 állt az eredményjelzőn.

A címvédő Napoli kétgólos győzelmet aratott a vendég Sassuolo felett. A nápolyi együttes akár nagyobb különbséggel is nyerhetett volna, mert Victor Osimhen és Giovanni Di Lorenzo góljai mellett Giacomo Raspadori büntetőt hibázott, ráadásul ellenfele majdnem egy félidőt emberhátrányban futballozott.

A legutóbb ezüstérmes Lazio viszont másodjára is kikapott, ugyanis a Leccében elszenvedett kudarc után ezúttal hazai pályán is alulmaradt a Genoával szemben, így továbbra is pont nélkül áll.