Az indiai Pune-ban zajló ATP Challenger negyeddöntős párosmérkőzésén igazán bizarr jelenetsor játszódott le, amely mindenkit megdöbbentett. A teniszező ugyanis a szervájával ölt meg egy denevért.

Rithvik Bollipalli és Niki Kaliyanda Poonacha a második helyen kiemelt Arjun Kadhe és Maximilan Neuchrist ellen küzdött éppen, amikor az első szettben Kadhe és Neuchrist 5-1-re vezetett és Kaliyanda Poonacha adogatott.

Ami ezután történt az szörnyű, de persze előre nem látható esemény volt

- írja a tennis-infinity.com.

Szörnyű, ami a teniszmeccsen történt Forrás: Twitter

Kaliyanda Poonacha az adogatása közben véletlenül eltalált egy denevért, amely a pályán éppen átrepült. Az állat a pályára esett és azonnal meghalt, a játékosok és a nézők is megdöbbentek.

Az eset miatt volt egy kis szünet a meccsen, míg a játékosok is próbálták felfogni a történteket.

A megszakítás után a mérkőzés folytatódott, és Kadhe és Neuchrist egy óra alatt 6:1, 6:3-ra megnyerte a meccset.