Vladimir Cupara bravúrja is kellett a Telekom Veszprém címvédéséhez a SEHA Ligában. A magyar csapat kapusa sorsdöntő pillanatban védett a Zagreb elleni döntő büntetőpárbajában.

Marin Sipic hétméterese az egyik utolsó lehetőség lett volna a HC Zagreb kézilabdacsapata számára, hogy visszajöjjenek a büntetőpárbajban. Azonban Cupara remekül megérezte, hova fogja lőni a labdát a vele szemben álló játékos, és bravúrral hárítani tudott.

A Veszprém szerb kapusa még az első félidőben lábbal adott gólpasszt egyik védése után Petar Nenadicnak, aki remekül lőtt az üres kapuba.

A magyar csapat 27-27 után büntetőpárbajban 4-2-re legyőzte a Zágrábot, és ezzel negyedik SEHA Liga-trófeáját gyűjtötte be. Az eddigi tíz kiírásból a Vardar Szkopjénak van még öt elsősége, a zágrábiaknak pedig egy.